top of page

BİZ KİMİZ?

kaygısız Sürücü

"Kendi yolunu açan, kendi yolunda giden kadınların gücüne inanıyor;

yolculuk kadar yoldan da keyif almayı biliyoruz."

Merhaba!

Biz Elif Özyıldırım ve Senem Mutlu.

 

20 yılı aşkın bir süredir event ve PR sektöründe işi gereği otomobillerle ilgili birçok lansman, basın toplantısı, roadshow, fuar, yarış vb organizasyonlar içinde yer alan, çalışan ve üreten 2 kadın girişimciyiz.

 

Bugüne dek işimiz gereği günlerce yolda olmayı, tozun dumanın arasında kalmayı, çamurla yıkanmayı çok deneyimledik. Zorlu yollarda gece gündüz kilometrelerce yol yaptık ve bundan hep keyif aldık, heyecan duyduk.

 

Bu keyfi ve heyecanı başka kadınlarla da paylaşmak istedik. Otomobil kullanmayı seven kadınları bir araya getirmek, kadınların sürüş tekniklerini geliştirmesine yardımcı olarak güvenli ve iyi otomobil kullanmalarını sağlamak, kadın sürücüler arasında bir bağ kurmak ve network ortamı yaratmak için harekete geçtik.

Bizim gibi düşünen, yaşayan, hisseden ne çok kadın varmış meğer! İşte biz de bu kadınlardan aldığımız güç ile kendi yolumuza çıktık ve Women Drivers Network'ü hayata geçirdik.

 

İsteyen, talep eden, yapan, öğrenen, mücadele eden, azmeden, deneyen, eğlenen, paylaşan kadınların gücüne çok inanıyoruz.

Biz kendimize kısaca w-drivers diyoruz.

Women Drivers Network'ün amacı ne?

  • Otomobil kullanmaktan keyif alan kadın sürücüleri bir araya getirmek,

  • “Biz de yapabiliriz” diyebilmek ve yapabildiğimizi önce kendimize göstermek,

  • Erkek egemen otomobil dünyasında kadınlara alan açmak,

  • Ortak hobisi otomobil kullanmak olan kadınlar arasındaki networkü geliştirmek istiyoruz.

bottom of page